kameralny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Leszno

Apartament na sprzedaż Leszno

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lesznie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 2 931 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, ogromną powierzchnię 102 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 299 tys. zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją czterech pokoi oraz lokalizacją na trzecim piętrze, w sześciokondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle elitarne, eleganckie i przestronne: balkon + jadalnia + łazienka z wc + 2 sypialnie + korytarz + kuchnia + garderoba + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie wyposażony w sprzęty AGD potrzebne do funkcjonowania.

Luksusowy apartament na sprzedaż to korzystna propozycja również jako inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja w pobliżu wielu: szkół + przychodni zdrowia + banków + poczty + punktów usługowo-handlowych + przedszkoli + aptek + bankomatów + sklepów + restauracji. W najbliższej okolicy jednak błoga cisza i spokój, choć to zaledwie 800 metrów do tętniącego życiem Rynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależną piwnicą (6,43 mkw.). Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje do uzgodnienia. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowego apartamentu. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. W przypadku zainteresowania ofertą oraz większą ilością zdjęć, również zapraszam do kontaktu mailowego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (018-7)

Kontakt:
e-mail: p.smigielska@wgn.pl