kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Łódź

Apartament na sprzedaż Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego atrakcyjna cena 219 000 złotych, aranżacja typu studio/kawalerka oraz położenie na I piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 37,05 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 911 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1976 roku. Ekspozycja okien na południe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z księgą wieczystą. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się blisko szkoły, przedszkola oraz marketu znanej sieci. Wokół cisza i spokój. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszamy do oglądania tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (122-2258)

Kontakt:
e-mail: lodz@wgn.pl