kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Łódź

Apartament na sprzedaż Łódź

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Łodzi (łódzkie) typu studio, kawalerka, 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 203 000 złotych oraz położenie na parterze. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 38 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 342 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim prestiżowym, eleganckim i wytwornym wnętrzem oraz doskonałą lokalizacją w pobliżu wyższych uczelni. Dzięki temu luksusowy apartament na wynajem znakomicie nadaje się jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem. Nieopodal liczne sklepy, dyskonty znanych marek, apteka, kwiaciarnia, poczta, szkoły, przedszkola etc. Osoby zmotoryzowane i rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy z pewnością duża ilość miejsc parkingowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w zielonej okolicy.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon/sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka. Niniejsze ogłoszenie sprzedaży ekskluzywnego apartamentu nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-921)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl