salon i aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 105 zł/mkw.,a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 462 tys. złotych. Wygodny metraż 57 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południowy zachód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2020 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: balkon + korytarz + hol + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + salon. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsce parkingowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 25 000 zł).

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa (wideofon) i komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z praktyczną komórką lokatorską. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż imponuje wytwornością, wygodą, prestiżem, a także wykończeniem w bieli i szarościach.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa unikatową lokalizacją, tuż obok przepięknego zalewu (5 min. spacerem) w spokojnej okolicy. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-307)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl