ciekawa aranżacja salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublin (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 93 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien na cztery strony świata i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 204 zł/m2. Budynek z 1993 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 763 000 zł i przemyślanym rozkładem 5 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje już od pierwszej prezentacji swoim zadbanym i komfortowym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 4 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Osoby zmotoryzowane na pewno docenią garaż plus miejsce postojowe na parkingu za szlabanem (dodatkowo płatne). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest kompletnie urządzone i wyposażone (w cenie). Dużym udogodnieniem jest obecność funkcjonalnej komórki lokatorskiej.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją prestiżową lokalizacją nieopodal centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura:
– szkoła
– przedszkole
– sklepy
– supermarkety
– targ warzywny
– plac zabaw.
Amatorów aktywnego wypoczynku zainteresuje z pewnością pobliski las ze ścieżkami rowerowymi i spacerowymi oraz znany zalew.

Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-416)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl