nowoczesna aranżacja wnętrza w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Lublin (okolice)

Apartament na sprzedaż Lublin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Lublina (lubelskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 021 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 3 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na I piętrze, najlepiej w budynku 4-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 330 000 złotych. Wygodny metraż 47 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 1970 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w niezwykle prestiżowej lokalizacji, to znaczy w centrum miasta. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeszło kapitalnym remont:
– aneks kuchenny
– salon
– balkon
– sypialnia
– pokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-324)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl