zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Lwówek Śląski

Apartament na sprzedaż Lwówek Śląski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lwówku Śląskim (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 229 tys. złotych,a także duża powierzchnia 59,6 mkw. w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne czwarte piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 842 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją. Dużym atutem oferty jest także zawarte w cenie umeblowanie kuchni. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży tworzą:
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– pokój dzienny
– 2 sypialnie
– wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zachwyca komfortowym wnętrzem, przestronnością, wytwornością i prestiżem. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12262)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl