gustownie zaaranżowane wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Malbork

Apartament na sprzedaż Malbork

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Malborku (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 389 000 złotych oraz duża powierzchnia 57,19 m2 w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2018 roku. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: korzystna ekspozycja okien, wygodne II piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 802 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia swoim nowoczesnym designem, przestronnym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż ujmuje częściowe umeblowanie. Rodziny posiadające samochód mają opcjonalnie możliwość dokupienia garażu w tym samym budynku (52 000 zł do negocjacji).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu centrum, nieopodal sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych oraz placówek edukacyjnych. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom, które szukają wygodnej przestrzeni dla rodziny. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidnej jakości antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz monitorowana klatka schodowa. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4972)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl