po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Malbork

Apartament na sprzedaż Malbork

Luksusowy apartament na sprzedaż w Malborku (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2018 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 7 326 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym, drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 57,19 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 419 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w korzystnej lokalizacji blisko centrum. W pobliżu wielu placówek edukacyjnych, punktów usługowo-handlowych, marketów i sklepów. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z garażem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż wyróżniają się nowoczesnym klimatem i designem. Warto wspomnieć, że w cenie ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawarto częściowe umeblowanie.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + pokój dzienny + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są wysokiej jakości, antywłamaniowe drzwi wejściowe, a także monitoring. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4975)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl