słoneczny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Malbork

Apartament na sprzedaż Malbork

Luksusowy apartament na sprzedaż w Malborku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o dziewięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, ósmym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 309 tys. złotych (5 309 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 58,2 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą. Osoby zmotoryzowane ucieszy z pewnością duża ilość miejsc parkingowych przy budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po generalnym remoncie w 2018 roku, kiedy to:
– wymieniono drzwi wewnętrzne
– położono nowe podłogi
– wymieniono instalację hydrauliczną
– wymieniono instalację elektryczną.
Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż ujmuje częściowe wyposażenie i umeblowanie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonały dla rodziny z dziećmi lub jako znakomita propozycja dla inwestorów pod wynajem krótkoterminowy. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w centrum miasta, w pobliżu licznych sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych i placówek edukacyjnych. Luksusowy apartament na sprzedaż o przestronnym wnętrzu i nowoczesnej aranżacji: balkon + przedpokój + wc + łazienka + 3 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny.

W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5000)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl