imponujący taras przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Luksusowy apartament na sprzedaż w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek planowany do oddania w 2022 roku o czterech kondygnacjach. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi funkcjonalny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 384 120 złotych (4 950 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 77,6 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zawdzięcza to rozprowadzonej sieci ogrzewania podłogowego, panoramicznym oknom itp. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest niezwykle przestronne, ustawne i doskonale nasłonecznione, a układ można łatwo zmienić, dopasowując do indywidualnych potrzeb.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją znakomitą lokalizacją, która uchodzi za raj na ziemi. Blisko stąd nie tylko do słynnych jezior, ale również znanego i lubianego przez mieszkańców parku. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie niezwykle prestiżowej inwestycji będącej urzeczywistnieniem idei tworzenia eleganckich i nowoczesnych apartamentów z poszanowaniem tradycji i dobroczynnego wpływu natury na człowieka.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2430)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl