salon i aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 551 088 złotych. Powierzchnia 42,72 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje adekwatny do wysokiego standardu i prestiżowej lokalizacji pułap cenowy 12 900 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Trzecie piętro w czterokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Planowany czas oddania – rok 2020.

Luksusowy apartament na sprzedaż w stanie deweloperskim, dzięki czemu można go wykończyć zgodnie z własnymi potrzebami. W ramach dodatkowej oferty możliwe jednakowoż wykończenie „pod klucz”. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa zaawansowany system monitoringu zewnętrznego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się zarówno dla osób chcących posiadać swoje własne miejsce do wypoczynku nad morzem, jak i dla osób pragnących nabyć inwestycję na wynajem. Sprzyja temu doskonała lokalizacja, bowiem luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie zamkniętego, prestiżowego osiedla, blisko lasu i plaży. Wokół cisza i spokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10858)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl
tel. +48 575 980 270

x (x)