przestronne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. To sprawia, że nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 343 000 złotych. Powierzchnia 32,08 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje adekwatny do wysokiego standardu i unikalnej lokalizacji pułap cenowy 10 692 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż to kawalerka, studio, 1 pokój. III piętro w 4 -kondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny. Ekspozycja okien w kierunku północny wschód.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem o charakterze mieszkaniowo-hotelowo-usługowym. W budynku znajduje się recepcja, restauracja z tarasem, duża sala konferencyjna, wiele miejsc parkingowych oraz liczne, inne udogodnienia. Warto podkreślić również unikatową lokalizację zaledwie 100 m od czystej plaży, w pobliżu licznych lokali gastronomicznych, rozrywkowych, pensjonatów etc..

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon/sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– aneks kuchenny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcją powierzenia go hotelowi i uzyskiwania 6% netto gwarantowanej stopy zwrotu rocznie. Podana cena brutto zawiera 8% VAT. Luksusowy apartament na sprzedaż z możliwością zakupu miejsca postojowego w hali garażowej. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-776)

Kontakt:
tel. +48 608 621 626