komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 100 zł/mkw., a także funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na drugim piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 324 tys. złotych. Wygodny metraż 40 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południowy zachód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Standard deweloperski. Budynek pochodzi z 2021 roku. Cena netto + VAT 23%.  Wizualizacje przedstawiają przykładowe wykończenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu, istnieje możliwość wykończenia ekskluzywnego apartamentu w uzgodnionej aranżacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z opcją zakupu miejsca postojowego do wyłącznego korzystania (dodatkowo płatne 15 000 zł netto plus 23% VAT). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle słoneczne i jasne dzięki ogromnym oknom. Wygodny rozkład zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w starannie zaprojektowanym i wykonanym z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości budynku. Wszystkie pokoje i pomieszczenia oddawane w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia lub z możliwością wykończenia przez dewelopera za dopłatą: balkon + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + salon.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją malowniczą lokalizacją nad morzem oraz nowoczesnym projektem łączącym współczesny nowoczesność z klasyką. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-814)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl