dwa ujęcia salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (pomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 552 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na pierwszym piętrze, najlepiej w budynku dwukondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 439 tys. złotych. Przemyślany metraż 67 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na wschód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po kapitalnym remoncie w 2018 roku. Doskonała lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż mieści się blisko sklepów i dyskontu znanej marki. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka + kuchnia + korytarz.

Luksusowy apartament na sprzedaż o imponującym potencjale – perfekcyjnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie turystom albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-15477)

Kontakt:
e-mail: k.pietrzak@wgn.pl