prestiżowy hol prowadzący do luksusowego apartamentu do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8,5 tys. zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2021. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 35 m2. Najwyższej jakości materiały. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 297 500 zł oraz położenie na trzecim piętrze. Standard deweloperski. Wizualizacje przedstawiają przykładowe wykończenie luksusowego apartamentu na sprzedaż, istnieje możliwość wykończenia ekskluzywnego apartamentu w uzgodnionej aranżacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim najbliższym otoczeniem, w tym nowoczesnym budynkiem, w którym się znajduje. Wokół ogrodzony teren. Blisko do morza. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno przypisane miejsca parkingowe (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferowany w cenie netto, do której należy dodać 23% podatku VAT. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia przez przyszłego właściciela lub z możliwością wykończenia przez dewelopera za dopłatą.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany z wyczuciem dobrego gustu i stylu. Tutaj nowoczesność przenika się z klasyką. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka z wc + sypialnia + balkon + pokój dzienny + aneks kuchenny. Powyższe informacje na temat oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-812)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl