elegancki pokój dzienny z kominkiem w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Nowogard

Apartament na sprzedaż Nowogard

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Nowogardzie (zachodniopomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 853 zł/mkw., a także funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na pierwszym piętrze, najlepiej w budynku trzykondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 495 tys. złotych. Ogromny metraż 102 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2011 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany rodzinom z dziećmi, biznesmenom ewentualnie jako zakup inwestycyjny. Sprzyja temu doskonała, malownicza lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu słynnego jeziora. Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu są także zapierające dech w piersiach widoki z okien i balkonu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż są słoneczne, jasne, widne i ciepłe:
KONDYGNACJA 1: przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + aneks kuchenny + salon
KONDYGNACJA 2: garderoba + sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w parku, w centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim prestiżem, wytwornością a także aranżacją. Przy transakcji zakupu tego luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług.

Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Z powodu epidemii spotykamy się z Państwem w umówiony sposób zgodny z ustawą.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (024-233)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl