minimalistyczny, skandynawski design luksusoego apartamentu do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Budynek planowany do oddania w 2020 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 800 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z ekspozycją okien w kierunku wschodnim, gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 43,84 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 210 432 złotych.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż w standardzie deweloperskim, dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł je zaaranżować zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Komfortowe wnętrze obejmuje: balkon + salon + przedpokój + pokój + aneks kuchenny + łazienka. Osoby posiadające samochód będą mogły skorzystać z opcji nabycia przypisanego miejsca postojowego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom poczucie dużego bezpieczeństwa (system monitoringu z kamerami), prestiżu oraz komfortu.

Kolejnym atutem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest jego nobilitująca lokalizacja na zamkniętym terenie. To perfekcyjne miejsce dla poszukujących work-life balance oraz ceniących jakość i wygodę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży idealny również dla osób niezależnych i nowoczesnych, które cenią sobie spokój i piękno przyrody jak również bliskość jaką oferuje pełna infrastruktura miejska. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25-letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9196)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl