zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2020 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 290 388 złotych (4 200 zł/mkw.) oraz komfortową powierzchnię 69,14 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Dodatkowo ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się na zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno możliwość nabycia miejsca postojowego.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:  balkon + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto zaznaczyć, że znajdziemy tu szereg nowoczesnych rozwiązań, jak na przykład światłowodowy Internet, instalację TV naziemnej, satelitarnej, kablowej, a także monitoring z kamerami części wspólnych. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany małżeństwom z małymi dziećmi, gdyż w pobliżu znajdziemy wiele miejsc dla wózków oraz nowoczesnych placów zabaw. Ale nie tylko. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi doskonałą propozycję zakupu inwestycyjnego. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią z pewnością bogatą infrastrukturę rowerową. Zmotoryzowani z kolei zainteresują się wykupywaniem miejsc parkingowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom kreatywnym, poszukującym „work-life balance”, ceniącym jakość i wygodę na wzór skandynawskiego stylu życia. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9182)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl