nowocześnie zaprojektowany salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Budynek o czterech kondygnacjach będzie oddany w 2022 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 237 848 złotych (5 200 zł/mkw.) a także komfortową powierzchnię 45,74 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny. Osoby posiadające samochód mogą nabyć przypisane miejsce postojowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto dodać, że całe osiedle zaprojektowane zostało „bez barier” dla osób niepełnosprawnych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np.:
– światłowód
– instalacja TV naziemnej
– instalacja TV satelitarnej
– instalacja TV kablowej
– monitoring z kamerami części wspólnych
– instalacja domofonowa przystosowana do systemu wideo
– wentylacja mechaniczna i grawitacyjna.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią pełną infrastrukturę rowerową. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi znakomitą propozycję dla osób niezależnych i nowoczesnych, które cenią sobie spokój i piękno przyrody, jak również bliskość infrastruktury. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na nowoczesnym, zielonym osiedlu zaprojektowanym tak, aby w pełni zaspokoić oczekiwania domowników. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25-letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9346)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl