słoneczne i nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,2 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 4 448 zł/m2. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 250 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przestronnym, eleganckim i prestiżowym wnętrze z niezwykle funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu dzięki zainstalowanej klimatyzacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętym w cenie całym umeblowaniem. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością pobliski, duży parking. Amatorzy aktywnego wypoczynku natomiast ucieszą się z rowerowni.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka również atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-edukacyjnej. Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9401)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl