nowoczesna aranżacja salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą trzy pokoje w czterokondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku północny zachód. Budynek planowany do oddania w 2020 roku. Rynek pierwotny. Powierzchnia 53,46 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 4 200 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 224 532 złotych. Standard deweloperski do własnej aranżacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach słynnego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się na zakup inwestycyjny. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– balkon
– salon
– przedpokój
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób kreatywnych, poszukujących „work-life balance” oraz ceniących jakość. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresują bezpieczne miejsca parkingowe w zasięgu wzroku, a także opcja zakupu oznaczonego, numerowanego miejsca postojowego (4 000 zł netto). Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka doskonała lokalizacja w uznanej dzielnicy. Wokół cisza i spokój.

WGN to lider rynku nieruchomości. Dzięki 24-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług oraz pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-8978)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl