kameralny pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedazy Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 600 tys. zł (6 tys. zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2010 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 100 m2, na której zaaranżowano cztery pokoi. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży bez mebli ruchomych widocznych na zdjęciach. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zawiera natomiast opłatę za 2 pomieszczenia piwniczne. Rodziny posiadające samochód ucieszy możliwość zakupu miejsca parkingowego w podziemiu (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim nowoczesnym i słonecznym wnętrzem zaprojektowanym w modnym stylu: hol + 2 łazienki + kuchnia + salon + 3 sypialnie + 2 balkony + garderoba + jadalnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności nobilitującą lokalizacją w sercu miasta. Blisko stąd do pięknego parku.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Szczegóły na temat sprzedaży ekskluzywnego apartamentu w biurze WGN Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5526)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl