imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północny zachód. Budynek szacowany do oddania w 2022 roku o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze z możliwością łącznia kilku apartamentów w jeden. Budynek z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 218 214 złotych (5 400 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 40,41 m2. Zakup zwolniony z podatku PCC.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu infrastruktury:
– znanego centrum handlowego
– przedszkoli
– szkół
– basenu
– kortów tenisowych.

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą na pewno opcje zakupu:
– garażu w podziemiu – dodatkowo płatne 30 tys. złotych
– miejsca parkingowego na zewnątrz – dodatkowo płatne 10 000 zł.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewni przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi:
– instalacja klimatyzatora
– światłowód
– ogrzewanie podłogowe w łazienkach.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– łazienka
– hol
– garderoba/spiżarnia
– salon
– kuchnia.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na naszej stronie internetowej: www.wgn.pl. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu, bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5268)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl