elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych już od lipca 2021 r. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 403 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na III piętrze, najlepiej w budynku 4-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 279 000 złotych. Wygodny metraż 51,64 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na wschód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2010 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z pomieszczeniem piwnicznym (pow. 4, 52 mkw.). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– balkon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– korytarz
– łazienka z wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Rodziny posiadające samochód docenią na pewno bezpieczne miejsca parkingowe na posesji. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5319)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl