pokój dzienny w śródziemnomorskim stylu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Portugalia (Madera, Caniço)

Apartament na sprzedaż Portugalia (Madera, Caniço)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Madera, Caniço (Portugalia). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 239 300 zł i powierzchnia 242 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2005 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 121 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z 2 przynależnymi miejscami parkingowymi i 2 funkcjonalnymi komórkami lokatorskimi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją imponującą lokalizacją w atrakcyjnej okolicy. Do plaży jest stąd zaledwie kilka minut. Amatorzy aktywnego spędzania wolnego casu docenią pobliską spacerową promenadę. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 balkony + przedpokój + jadalnia + kuchnia + 3 łazienki + 3 sypialnie + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż świetnie nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z zyskiem. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca też widokowym tarasem, skąd rozkoszować się może zapierającymi dech w piersiach widokami na Ocean Atlantycki oraz góry. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-295)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl