widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą 2 pokoje. XI piętro w 14-kondygnacyjnym budynku. Budynek oddany do użytku w 2017 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia 36 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 861 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 355 000 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim dużym, przestronnym i niezwykle słonecznym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie prestiżowego i zamkniętego osiedla. W pobliżu szkoła, przedszkole, liceum, bank, gabinet weterynaryjny, znana galeria handlowa, biuro podróży, całodobowa siłownia, stacja paliw, apteki, poczta, pizzeria. Lokalizacja zapewnia również dobry dojazd do autostrady A2.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– kuchnia
– loggia
– łazienka
– przedpokój.

Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem w podziemnej hali garażowej. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle czyste i kompletnie umeblowane. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-197)

Kontakt:
e-mail: w.wencel@wgn.pl