urządzone w wyczuciem dobrego smaku wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). I piętro w 3-kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia 93 metry kwadratowe w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 2 355 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą 4 pokoje. Wystawa okien w kierunku północ – wschód – zachód. Rok budowy – 1980. Rynek wtórny. Cena – 219 000 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją przestronnością oraz znakomitą lokalizacją w spokojnym otoczeniu (obok rezerwat przyrody). To perfekcyjne miejsce dla miłośników przyrody, natury, a także sportu (liczne szlaki do uprawiania turystyki pieszej, biegowej czy rowerowej). Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi rewelacyjną propozycję dla dużej rodziny poszukującej lokalizacji z dala od wielkomiejskiego zgiełku, gdzie panuje cisza i spokój. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależny garaż. Wszystkich natomiast zainteresuje przynależne pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– korytarz
– kuchnia
– łazienka
– kotłownia
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany piecem na węgiel i drewno zlokalizowanym w kotłowni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi odrębną własność z księgą wieczystą. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub możliwości uzyskania kredytu na jego zakup pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-189)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl