zaaranżowany w bieli pokój gościnny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Rzeszów

Apartament na sprzedaż Rzeszów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Rzeszowie (podkarpackie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w siedmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 465 tys. zł i powierzchnia 74,74 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2004 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 222 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty popularnym wśród naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym wnętrzem z podziałem na dwa poziomy:
POZIOM JEDEN:
– wc
– sypialnia
– aneks kuchenny
– pokój dzienny
– przedpokój
– łazienka
– 2 balkony
POZIOM JEDNA DRUGA:
– garderoba
POZIOM DWA:
– sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem, oryginalnym wnętrzem i gustownym umeblowaniem z wyczuciem wyrafinowanego gustu. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w znakomitej lokalizacji, w otoczeniu niezbędnej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki mamy: park, tereny rekreacyjne, urząd pocztowy, gabinety lekarskie, delikatesy, przedszkole, skwer, plac zabaw, kościół, punkty usługowe, przychodnia zdrowia, szkoła etc. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic. Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie wyposażony i umeblowany. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy użyteczna komórka lokatorska.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (135-1126)

Kontakt:
e-mail: rzeszow@wgn.pl