po lewej niowoczesny salon, po prawej stylowa kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Słupsk

Apartament na sprzedaż Słupsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego okazyjna cena 349 000 złotych, 2 pokoje oraz położenie na I piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 47 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 7 426 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaż poszczycić się może niecodziennie spotykanym, najwyższym standardem wykończenia, kompletnym umeblowaniem oraz imponującym tarasem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– aneks kuchenny
– loggia
– taras
– sypialnia
– łazienka
– korytarz.

Na osoby zmotoryzowane czeka wiele miejsc parkingowych przy budynku. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest na pewno jego znakomita lokalizacja na nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą. Nieopodal centrum oraz liczne restauracje i kawiarnie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-14824)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl