nowoczesna aranżacja salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Słupsk

Apartament na sprzedaż Słupsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 56 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 768 zł/m2, co daje 379 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalnym garażem. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim jasnym, słonecznym, przestronnym i funkcjonalnym wnętrzem. W poczet zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto jeszcze dodać znakomitą lokalizację na poszukiwanym na rynku osiedlu. Na wyciągnięcie ręki sklepy, szkoła, przychodnie zdrowia. Lokalizacja zapewnia bardzo dobry dojazd do obwodnicy. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV (w cenie):
– hol
– pokój dzienny
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub remont nieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-18779)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl