imponujący rozmachem taras przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Świdnica

Apartament na sprzedaż Świdnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Świdnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 103 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 10 184 zł/m2. Budynek z 2021 roku o sześciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,049 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż w stanie deweloperskim, ale z opcją wyposażenia przez inwestora według oczekiwań i gustu klienta (dodatkowo płatne). Ponadto inwestor może wyposażyć oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament w system „smart dom” (również dodatkowo płatne). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: taras + schody na taras + komunikacja + przedpokój + wc + 2 łazienki + 3 pokoje + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. mamy tutaj między innymi klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, cyrkulację ciepłej wody użytkowej, wentylację mechaniczną i grawitacyjną etc. Właściciele aut z pewnością docenią garaż w podziemnym parkingu (dwa auta). Wszystkich natomiast ucieszy komórka lokatorska. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje wciąż do negocjacji.

Luksusowy apartament gwarantuje nowym właścicielom doskonałe miejsce na wypoczynek z dala od sąsiadów, co zapewnia dyskrecję i komfort. Budynek, w którym mieści się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament, naszpikowany jest nowoczesnymi technologiami, jak np. światłowodowy internet, nowoczesne widny. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Masyw Ślęży, Góry Sowie, a nawet Śnieżkę i szczyty Karkonoszy. Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany na 2 poziomach (IV i V piętro). Na konie warto zaznaczyć, że luksusowy apartament do sprzedaży imponuje także przepięknym tarasem i nobilitującą lokalizacją w centrum.

Zapraszam na darmową prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowego apartamentu kredytem, gwarantuję profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-811)

Kontakt:
e-mail: k.jedrzejewska@wgn.pl