nowoczesny aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2017 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 425 tys. złotych (9 081 zł/mkw.) oraz funkcjonalną powierzchnię 46,8 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze sowitym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją nieopodal wielu sklepów, w otoczeniu bogatej infrastruktury. To również doskonała propozycja dla miłośników aktywnego wypoczynku, gdyż wokół nie brakuje terenów rekreacyjnych oraz spacerowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi zewnętrzne). Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zachwyca wieloma ciekawymi rozwiązaniami wnętrzarskimi, jak np. napinane sufity w białej tonacji, płyty ścienne z kwarcu stanowiące jedną z alternatyw klasycznego kamienia ozdobnego czy choćby podłogi w posadzce żywicznej.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone niezwykle elegancko i wytwornie: przedpokój + pokój dzienny + łazienka z wc + aneks kuchenny + sypialnia + balkon. Kolorystycznie dominuje tu klasyczna czerń i biel. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.  Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1112)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl