wytworne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 450 000 złotych. Powierzchnia 111,43 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 4 038 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą cztery pokoje. Drugie piętro w czterokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 1930. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są wyjątkowo słoneczne i ciepłe. Warto podkreślić również ogromny potencjał luksusowego apartamentu na sprzedaż, który doskonale nadaje się również jako inwestycja kapitału. Po sąsiedzku liczne sklepy oraz uczelnie wyższe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + łazienka + sypialnia + pomieszczenie gospodarcze + pokój + wc + przedpokój + kuchnia. Atrakcyjna cena. Wisienką na torcie tej oferty jest przepięknie zachowana, oryginalna sztukateria, stolarka drzwiowa, podłoga a także wykusz od frontu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10604)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
tel. +48 91 30 70 270
tel. +48 606 641 999