po lewej komfortowe wnętrze, po prawej atrakcyjna lokalziacja ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2011 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 7 479  zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym 2011 piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z ekspozycją okien w kierunku wschodnim gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 48 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to 359 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaży adresowany głównie dla rodzin z dziećmi (nowoczesny plac zabaw z miejscem do wypoczynku dla opiekunów), ale nie tylko. To także doskonała propozycja dla par albo singli. Warto nadmienić, że lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum miasta. W pobliżu znajdziemy lubianą przez mieszkańców galerię handlową, przedszkole, szkołę i przychodnię zdrowia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z całkowitym, widocznym na zdjęciach umeblowaniem: balkon + salon + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są bardzo jasne, widne i słoneczne. Nie bez znaczenia jest także nobilitująca lokalizacja na terenie poszukiwanego na rynku osiedla. Osoby zmotoryzowane ucieszy z pewnością przynależne miejsce postojowe w garażowcu oraz funkcjonalna komórka lokatorska (dodatkowo płatne).

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 10 bankami, pomagam w formalności związanych ze złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny na jego zakup.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-367)

Kontakt:
e-mail: a.madejska@wgn.pl