kameralny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 569 000 złotych oraz duża powierzchnia 117,15 m2 w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 4 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe, wygodne III piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 857 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może nobilitująca lokalizacją w samym centrum miasta oraz funkcjonalnym, przemyślanym rozkładem pomieszczeń: salon + pokój z kominkiem  + sypialnia + garderoba + kuchnia + jadalnia + łazienka. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle ciepłe i słoneczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z możliwością pozostawienia znajdującego się w nim wyposażenia. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się nieopodal wielu sklepów, punktów usługowych, szkół oraz miejsca do rekreacji. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11612)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl