nowoczesna aranżacja ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego atrakcyjna cena 669 000 złotych, 2 pokoje oraz położenie na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 72,52 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 9 100 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym, gdyż świetnie nadaje się pod klinikę lekarską. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest już podzielone i zaaranżowane na gabinety z meblami pod wymiar. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z widocznym na zdjęciu wyposażeniem. Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa system alarmowy i monitoring.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaprojektowane przez architekta po kapitalnym remoncie wszystkich instalacji, ścian i podłóg. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11371)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl