kameralny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 6 008 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 54, 93 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 330 tys. zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją dwóch pokoi oraz lokalizacją na parterze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2010 roku. Rynek wtórny. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– kuchnia
– salon
– przedpokój
– sypialnia
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są komfortowo urządzone i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą z pewnością liczne miejsca parkingowe pod budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją nieopodal bogatej infrastruktury: apteki + przychodnia zdrowia + sklepów + dyskontów + marketów + szkół. Dojazd do centrum zajmuje około 15 minut. Okolica uważana jest za wyjątkowo spokojną i bezpieczną. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11448)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl