imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2007 roku o jednej kondygnacji. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi funkcjonalny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 559 tys. złotych (5 590 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 100 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Ogromne wrażenie robi w jego wnętrzu zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami oświetlenie. Warto zaznaczyć, że do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy praktyczna komórka lokatorska. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + przedpokój + łazienka + jadalnia + kuchnia + salon + 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie malowniczego i urokliwego osiedla z licznymi miejscami parkingowymi, a także rozwiniętą infrastrukturą:
– szkoły
– przedszkola
– sklepy.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11820)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl