po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 11 909 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na III piętrze, najlepiej w budynku 6-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 524 000 złotych. Wygodny metraż 44 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na wschód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2019 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem oraz przepięknym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowany jest na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej w centrum miasta i nieopodal parku. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Poczucie bezpieczeństwa zapewniają solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne renomowanej firmy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią opcję zakupu miejsca postojowego w podziemnym garażu (60 000 zł). Dużym udogodnieniem dla wszystkich jest komórka lokatorska (28 000 zł). Zarówno miejsce postojowe, jak i komórkę lokatorską należy doliczyć w końcowym rozrachunku do kwoty zapłaty. Wyposażenie, zabudowy, meble, sprzęt AGD i RTV widoczne na zdjęciach w cenie (sprzęt nowy na gwarancji).

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Pełna infrastruktura w okolicy – uczelnie, szkoły, sklepy, parki, tereny rekreacyjne. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Skupujemy mieszkania za gotówkę.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1182)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl