trzy ciekawe ujęcia komfortowego wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 524 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 44 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 909 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się odważnym i nowoczesnym projektem wnętrza oraz przepięknym balkonem. Luksusowy apartament na sprzedaż zlokalizowany jest na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej w centrum. blisko park. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą:
– łazienka z wc
– balkon
– pokój dzienny
– przedpokój
– sypialnia
– aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) i komfortu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament perfekcyjnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią opcję zakupu miejsca postojowego w podziemnym garażu. Funkcjonalnym udogodnieniem dla wszystkich jest komórka lokatorska (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim nowym (często jeszcze na gwarancji) wyposażeniem. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto atrakcyjną lokalizacją nieopodal kompletnej infrastruktury. Blisko stąd do sklepów, szkół, parków, uczelni wyższych, terenów rekreacyjnych. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1182)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl