nowoczesne oświetlenie wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 359 tys. złotych (6 710 zł/mkw.) a także komfortową powierzchnię 53,5 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu sklepów, marketów, dyskontów, szkół i uczelni. Warto zaznaczyć, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu zieleni, a do centrum można dotrzeć w 10 minut. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z całym wyposażeniem i umeblowaniem. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa (drzwi antywłamaniowe). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– balkon
– wc
– łazienka
– przedpokój
– 2 pokoje
– aneks kuchenny
pokój dzienny.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia są po kapitalnym remoncie i kompletnie umeblowane.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11879)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl