imponujące rozmachem i bogactwem wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2012 roku o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, szóstym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 574 tys. złotych (9 258 zł/mkw.) a także adekwatną do liczny pokoi powierzchnię 62 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może swoją atrakcyjną lokalizacją blisko centrum, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na zamkniętym, prestiżowym terenie. Z okien oraz tarasu rozpościerają się fantastyczne widoki. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia: przedpokój + garderoba/schowek/wc + taras + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Osoby zmotoryzowane mają możliwość dokupienia 1 lub 2 miejsc parkingowych bezpośrednio pod budynkiem (zjazd windą na -1). Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje stałe zabudowy, w tym 3 szafy ubraniowe.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1203)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl