przestronny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 365 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na VI piętrze, najlepiej w budynku 11-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 590 000 złotych. Wygodny metraż 63 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na wschód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2014 roku. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją na terenie ogrodzonego i monitorowanego osiedlu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– sypialnia
– garderoba
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy praktyczna komórka lokatorska (dodatkowo płatne) + miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne).

Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.  Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1206)

Kontakt:
e-mail: e.osinska@wgn.pl