kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o 5 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 4 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, III piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 569 000 złotych (4 857 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 117,15 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród innych, konkurencyjnych ofert przede wszystkim prestiżową lokalizacją w samym centrum miasta. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + pokój + sypialnia + garderoba + kuchnia + część jadalniana + łazienka.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z opcjonalnym pozostawieniem całego wyposażenia. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się nieopodal wielu sklepów, punktów usługowych, szkół oraz miejsc do rekreacji. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11994)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl