wytworne wnętrze luksuswoego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 11 000 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na VIII piętrze, najlepiej w budynku 8-kondygnacyjnym. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 429 000 złotych. Wygodny metraż 39 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2020 roku.

Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z miejscem postojowym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym wnętrzem wykonanym z największą starannością i dbałością. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany z wyczuciem dobrego smaku i gustu: pokój dzienny + balkon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka z wc + korytarz. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto swoją atrakcyjną lokalizacją w bliskiej odległości centrum miasta, słynnego parku, obiektów sportowych i biurowców.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z zawartymi w cenie:
– wyposażeniem salonu
– wyposażeniem sypialni
– wyposażeniem kuchni
– wyposażeniem łazienki.
Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne, naziemne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 000 zł). Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12021)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl