po lewej salon, po prawej schody na górny poziom w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53,4 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi (np. kryształowe gałki do drzwi, marmury). Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 989 zł/m2. Budynek z 2009 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 480 000 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany na 2 poziomach z przepięknym balkonem i funkcjonalnym garażem (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest kompletnie wyposażony. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją znakomitą lokalizacją na zamkniętym, zielonym osiedlu. Wokół cisza i spokój. Na wyciągnięcie ręki sklepy, apteka, plac zabaw, siłownia. Lokalizacja zapewnia ponadto dogodny dojazd do centrum miasta. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 1:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– balkon
– łazienka
POZIOM 2:
– sypialnia
– gabinet
– łazienka
– garderoba.
Duże wrażenie robi na pewno efektowne oświetlenie LED-owe.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Z powodu epidemii spotykamy się z Państwem w umówiony sposób zgodny z ustawą.

Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-11)

Kontakt:
e-mail: mierzyn@wgn.pl