wytworne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2012 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 569 tys. złotych (7 903 zł/mkw.), a także ogromną powierzchnię 72 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ponadto ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle elegancki, widne, słoneczny i prestiżowy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany na 2 poziomach: taras + antresola + garderoba + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją znakomitą lokalizacją, która przypadnie do gustu w szczególności miłośnikom aktywnego wypoczynku (ścieżki rowerowe, obiekty sportowe). Osiedle bardzo przyjazne rodzinom z placami zabaw i altanami rekreacyjnymi. Nieopodal las i jezioro. Luksusowy apartament do sprzedaż z przepięknym tarasem.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu mejlowego. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12032)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl