po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolice Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 51,93 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 510 zł/m2, co daje 390 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2010 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim komfortowym, prestiżowym i zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia:
– aneks kuchenny
– salon
– pokój
– łazienka z wc
– sypialnia
– loggia.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Nowi lokatorzy będą mieli również dostęp do wózkowni i suszarni we wspólnych częściach.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie wyposażony. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również swoją doskonałą lokalizacją, wśród zieleni, w cichej i spokojnej okolicy. Serdecznie zapraszamy na prezentację oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-286)

Kontakt:
e-mail: mierzyn@wgn.pl