3 ujęcia eleganckiego wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 157,5 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 454 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 859 000 zł i przemyślanym rozkładem pięciu pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz praktyczną komórką lokatorską (dodatkowo płatne) oraz opcją zakupu garażu z 2 miejscami postojowymi (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującymi widokami z okien na przepiękną zieleń. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. To wyjątkowo kameralne osiedle. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: balkon + garderoba + 2 łazienki + kuchnia + 3 sypialnie + 2 tarasy + 2 wc + hol + pokój dzienny. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są zaprojekowane w modnym, nowoczesnym designie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-268)

Kontakt:
e-mail: r.oller@wgn.pl