elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 550 000 złotych. Powierzchnia 68,47 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 8 033 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. I piętro w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2012. Ekspozycja okien na południe.

Prestiżowa lokalizacja na terenie strzeżonego osiedla to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wokół cisza i spokój. W sąsiedztwie znajduje się boisko sportowe, 2 place zabaw dla dzieci, siłownia, przedszkole, szkoła, dyskont znanej sieci etc. Dojazd do centrum zajmuje ok. kwadrans.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– przedpokój
– taras.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są kompletnie umeblowane i wyposażone. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska (66 m2).

Zapraszam serdecznie na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (170-1739)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
tel. +48 91 307 64 41
tel. +48 570 510 830